ATVĒRTO DURVJU DIENAS VISKAĻU NODARBĪBĀM!

Aicinām iepazīties ar nodarbībām un kultūras pakalpojumiem, kas pieejami Viskaļu ielā 36A.

3. aprīlī
19:00 IEPAZĪŠANĀS ar visiem nodarbību pasniedzējiem – nodarbību vadītāji īsi pastāstīs par sevi un savām iniciatīvām, kuras varēs izmēģināt, lai izvēlētos, kuru turpināt.
ap 19:30 NODARBĪBAS – ikvienam būs iespēja izmēģināt kādu no šīm nodarbībām:
joga, tango, pole dance, flow atrs, vingrošanas/dejas/cīņas, metode labākai dzīvei, vokālā nodarbība, metaforiskās asociatīvās kārtis, smieklu treniņš, dermatoglifika, foto studija un iniciatīva “Palīdzēsim Ukraiņiem frontē”, stabules izgatavošanas darbnīca.
21:00 NODARBĪBAS – ikvienam būs iespēja izmēģināt kādu no šīm nodarbībām:
tango.

4. aprīlī
19:00 IEPAZĪŠANĀS ar visiem nodarbību pasniedzējiem – nodarbību vadītāji īsi pastāstīs par sevi un savām iniciatīvām, kuras varēs izmēģināt, lai izvēlētos, kuru turpināt.
ap 19:30 NODARBĪBAS – ikvienam būs iespēja izmēģināt kādu no šīm nodarbībām:
joga, tango, pole dance, flow atrs, vingrošanas/dejas/cīņas, metode labākai dzīvei, smieklu treniņš, dermatoglifika, foto studija, iniciatīva “Palīdzēsim Ukraiņiem frontē”, tautas dejas.
21:00 NODARBĪBAS – ikvienam būs iespēja izmēģināt kādu no šīm nodarbībām:
tango, elpošana.

3. un 4. aprīlī dalība VISĀS izmēģinājuma nodarbībās ir BEZ MAKSAS.

Organizē Viskaļu rezidenti.

PPP! (pamēģini, pievienojies, pilnveidojies!)

Vairāk info par katru aktivitāti:

JOGA
Hatha jogas nodarbības ar Lindu ļaus parūpēties par savu ķermeni, savienoties ar elpu un izjust vairāk mieru ikdienā. Nodarbības piemērotas visiem sagatavotības līmeņiem. Katrā nodarbībā būs iekļautas gan jogas pozas, gan meditācija, gan arī elpošanas prakses. Līdzi jāņem savs jogas paklājiņš. Vienas nodarbības cena – ziedojums.
Nodarbības notiks pirmdienās un ceturtdienās plkst. 18.30 – 20.00, kā arī otrdienās 7.00-8.30
Pieteikšanās ir obligāta, rakstot uz tālr. +371 26479179.
——————————————————–
TANGO
Tango ir deja, kas aizsākās Argentīnā un izplatījās pa visu pasauli. Tā atšķiras no citām dejām ar to, ka dejotāji paši izvēlas kā to dejot – lēni vai ātri, vienkārši vai sarežģīti, ciešā satvērienā vai distancētā. Tā ir deja, kuru var apgūt jebkurā vecumā, dejot pie jebkuras mūzikas, un ar jebkuru partneri, kurš to ir apguvis. Apgūstot tango, Tu iepazīsi savu ķermeni no jauna, atklāsi to, cik tas var būt elastīgs, iemācīsies labāk kontrolēt savas kustības un padarīt tās plastiskākas, uzlabosi savu stāju, gaitu un līdzsvaru, kļūsi pārliecinošāks un drošāks attiecībās ar citiem. Tu vairāk sev patiksi. Tu atskārtīsi atšķirību starp cilvēkiem, kuri regulāri dejo un kuri nekad nedejo.
Tango nodarbībās tiks mācīti Tango soļi no pašiem pamatiem, stāja, gaita, satvēriens un viss, kas nepieciešams stabilai dejošanai. Nodarbībā vēlams ierasties ērtā apģērbā un ar maiņas apaviem, kuriem ir ādas zole (iesākumā var mācīties arī biezākās zeķēs).
Lai pieteiktos nodarbībām nav nepieciešams partneris un iepriekšējas zināšanas. Nodarbības notiks Otrdienās vai trešdienās vakarā (piem. No 19:00-21:00) un/vai svētdienās pēcpusdienā (piem. 17:00-19:00) atkarībā no interesentu iespējām. Cena par nodarbību ir 12 eiro, pieejams arī abonements četrām reizēm par 40 eiro, pārim – 20 eiro par nodarbību vai 60 EUR par abonomentu četrām reizēm..
Nodarbības vada Ginta Šmite (dejo jau 6 gadus) un Kaspars Lielgalvis (dejo jau 15 gadus). Reizēm tiks pieaicināti arī citi tango pasniedzēji. Ja ir jautājumi vai vēlies pieteikties, zavni vai raksti Whatsapp +37129451445
——————————————————–
POLE DANCE
Mūsu studijā piedāvājam dažādus nodarbību veidus, tāpēc ikviens tajā atradīs kaut ko sev tuvu:
Pole dance
Akrobātikā uz stieņa — spēka triku apgūšana. Šādas nodarbības var interesēt ne tikai sievietes, bet arī vīriešus. Treniņos tiek nodarbinātas visas ķermeņa muskuļu grupas. Šādi treniņi mazina stresu, uztur formā, uzlabo garastāvokli, paaugstina pašvertējumu, uzlabo līdzsvaru un koordināciju, palīdz stiprināt kaulus un muskuļus. (Apmacība no nulles, sporta pieredze nav vajadzīga, nav vecuma ierobezojuma).
Pirmdienās, trešdienās, piektdienās – 18:15.
Exotic Pole Dance
Deju novirziens, kur estētika kopā ar dejas emocionalitāti un jutekliskumu apvieno sevī gan mākslu, gan sportu! Treniņos mācam deju kombinācijas, kas apvienota ar kardio slodzi un ir arī lielisks veids kā notievēt! Exotic Pole Dance ļauj atklāt sevī dažādas sievišķīgas puses, justies pārliecinātai un brīvai, aizmirstot par visu izņemot sevi. (Apmacība no nulles, sporta pieredze nav vajadzīga, nav vecuma ierobežojuma)
Pirmdienās, ceturdienās – 19:30.
Stiepšanās (Stretching)
Stiepšanās nodarbības ikvienam. Attīstīt lokanību ir svarīgi jebkurā vecumā, neatkarīgi no tā, ar ko nodarbojaties ikdienā. Pārlieku ilga sēdēšana un fizisko aktivitāšu trūkums var novest pie muguras problēmām. Stiepšanās uzlabo kopējo veselību, paātrina vielmaiņu, paaugstina ķermeņa mobilitāti un palīdz izvairīties no sāpem, kā arī var paildzināt dzīvi. (Apmacība no nulles, sporta pieredze nav vajadzīga, nav vecuma ierobežojuma).
Piektdienās – 19:30.
Pirmā nodarbība pēc izmēģinājuma nodarbības – tikai 5 eiro. Vienreizāja – 12 eiro. Ir pieejami abonementi.
+371 26724048
——————————————————–
FLOW ARTS
Flow arts jeb Plūsmas mākslas apvieno sevī patīkamo ar lietderīgo jeb jaunu iemaņu gūšanu caur mirkļa baudījumu.
Mūsu nodarbībās ir iespēja apgūt darbu ar dažāda veida rekvizītiem, piemēram, poi, vēdekļi, nūja u.c. Tas lieliski palīdz attīstīt kustību koordināciju, ritma izjūtu, iepazīt labāk sevi, kā arī apjaust un pilnveidot sava ķermeņa iespējas.
Nodarbības notiek svētdienās plkst. 15:00 Viskaļu ielā 36a, 5.stāvā 522.telpā (Uguns šova studijas FOTIA zālē). Līdzi ņemam ērtu apģērbu un maiņas apavus.
Cena par nodarbību ir 12 eiro, pieejams arī abonements četrām reizēm par 40 eiro.
Pieteikties nodarbībām var sūtot ziņu uz numuru +371 28843335 (Natālija).
——————————————————–
VINGROŠANA/DEJA/CĪŅA
Vingrošana ar mūziku, cīņas elementiem un grupas uzdevumiem. Var divreiz nedēļā (kādu darba dienu vakaru un kādu brīvdienu pa dienu). Interesenti var rakstīt Watsapp +371 26402529 (Miša).
Nodarbības notiek par ziedojumiem.
——————————————————–
METODES LABĀKAI DZĪVEI
Mēs apkopojam instrumentus no dažādām disciplīnām – gan mentālām, gan fiziskām, lai attīstītu mūsos spēju būt labākiem un padarītu mūsu dzīvi veselāku, radošāku un interesantāku. Nodarbības vadīs Pēteris Paukšs, svētdienās plkst. 10.00. Lai pieteiktos, rakstiet vai zvaniet: +371 29881477 (Pēteris).
——————————————————–
SMIEKLU TRENIŅI
Smieklu treniņi apvieno sevī dažādas elpošanas tehnikas un smieklus izraisošus vingrinājumus. Smejoties cilvēkam aktīvi aktivizējas aptuveni 100 muskuļi. Tas ir ir ātrs, efektīvs, vienkāršs un spēcīgs līdzeklis labas veselības un laimes sajūtas radīšanai. Smieklu treniņi ir kā savdabīga terapija, kas sniedz ievērojamas pozitīvas psiholoģiskas un fizioloģiskas pārmaiņas, uzlabo un nostiprina imunitāti, uzlabo asinsriti un veicina „laimes hormonu” endorfīnu izdalīšanos, mazina trauksmi un rada muskuļu atslābumu. Apgūstot vienkāršus vingrinājumus cilvēks iegūst veselīgu un efektīvu metodi dzīves kvalitātes uzlabošanai un veselībai.
Treniņus vadīs Džīna.
3. aprīlī iepazīšanās nodarbība – 20:00. 520 telpā. 4. aprīlī – 19:30.
Turpmāk smieklu treniņi notiks 2x nedēļā klātienē un onlainā. Nodarbības cena 15 eiro. Būs pieejams arī abonements.
Konsultēju kā psihologs un izmantoju DERMATOGLIFIKAS testu, kas palīdz izgaismot cilvēka iedzimtos talantus un dotumus, METAFORISKĀS KĀRTIS, kā arī piedāvāju dažādas citas nodarbības un meistarklases.
Saziņai: +37129410300, 8optimists@gmail.com
——————————————————–
DERMATOGLIFIKA
Iedzimto spēju un talantu noteikšana pēc pirkstu līnijām. Tā ir iespēja atklāt, apzināt un realizēt savus iedzimtos talantus!
Pirkstu līniju izvērtēšana, kopsavilkuma analīze un konsultācija.
Vērtīgi ieguvumi:
Ikviena cilvēka palīgs pašizaugsmes un pašrealizācijas procesā;
Bērnu interešu izglītības un jauniešu dzīves virziena izvēlei;
Noderīgi uzņēmējiem personālvadībā, efektīvas komandas veidošanai un atlasē;
Studentiem profesijas izvēlē;
Partneriem saderības un saskaņas izpratnei;
Jaunas zināšanas par Sevi – sākums;
aizrautīgai un produktīvi piepildītai dzīvei!
Tests un konsultācija notiek individuāli
Pēc konsultācijas jums paliek rezultāti un rekomendācijas uz aptuveni 30 lapaspusēm. Pieteikšanās individuāli. Cena 70.eiro
Daudzbērnu ģimenēm atlaide cena 50 eiro par vienu konsultāciju.
Džīna Gunta Grīnberga, personības resursu
attīstības speciālists, psihologs, intelekta trenere.
tālrunis 29410300; 8optimists@gmail.com

Papildus piedāvājam individuālās konsultācijas un grupu nodarbības:
Radošās meistarklases
Vokālās nodarbības,
Sadziedāšanās ar spēka dziesmām kokles pavadījumā
Psihologa individuālās un grupu nodarbības
Darbs ar Metaforiskām kārtīm
Smieklu treniņi
Intelekta treniņi
Mākslas terapija,
Cilvēkdizains,
(grupas tiek organizētas pēc pieprasījuma)
Džīna Gunta Grīnberga un Anna Sosņicka
+371 29410300
——————————————————–
ELPOŠANA
Atklāj savu aizmirsto iekšējo spēku, atslēdz savu potenciālu un ieraugi savus patiesos limitus (un ka tādi nemaz nav 😉 ). Elpa ir mūsu svarīgākais rīks, kas palīdz mums dzīvot tagadnē, atslēgt zemapziņu un ļaut transformēties un procesēties lietām, kuras sēž mūsu ķermenī! Vēlies vairāk mīlestību? Atslēdz savus blokus uz mīlestību. Vēlies naudu? Atslēdz savus blokus, kas Tev neļauj tikt pie naudas. Maini savu domāšanu un pārslēdzies no upura lomas uz radītāja lomu! Uzdrīkstiss veidot savu dzīvi nevis dzīvot kā dzīves upurim!
Elpošanas nodarbības vada Renārs, elpošana norisināsies 4. aprīlī plkst. 21:00 un ilgs apmēram 2h. Cena pēc šīs ievadnodarbības ir 100€ (ko varat arī dalīt savā starpā ar draugiem) par vienu nodarbību! Maksimālais cilvēku skaits vienā nodarbībā ir 6 cilvēki! Ja netiek 4. aprīlī vairāk info. var atrast facebookā Renārs Gudulis vai instagram @reys.story!
Līdzi jāņem: savs paklājiņš (ir arī uz vietas); acu aizsegs; pleds (ir arī uz vietas); klade vai dienasgrāmata pierakstiem
Ko atcerēties: uz nodarbību nākt tukšā dūšā; neliekat sev augstas ekspektācijas; smaids sejā; gatavi kārtīgi izelpoties.
+37127852820 (Renārs)
——————————————————–
VOKĀLĀS NODARBĪBAS
04.04.23. 19:00. Dziedāšanas jeb vokālajā nodarbībā mēs iemācīsimies kā pareizi un dziļi elpot, lai dziedot varam noturēt balsi. Izkustināsim ķermeni, lai tas nav sasprindzis, mācīsimies skaisti un viegli izdziedāt dažādas skaņas. Kopā iemācīsimies kādu latviešu tautasdziesmu kokles pavadījumā.
https://gintagutmane.lv
Neliels info tiem, kas apsver pieteikties vokālajām nodarbībām pie manis – pieņemu dalībniekus no 4 gadu vecuma, bērnus un jauniešus, kā arī pieaugušos bez vecuma ierobežojuma, jo vienmēr esmu uzskatījusi, ka dziedāt var iemācīties jebkurš un vecums tam nav šķērslis.
Esmu mācījusi gan pavisam maziņos, gan pavisam lielos un izjūtu lielu prieku un degsmi strādāt ar katru no vecuma grupām, ja vien pašam dziedātājam netrūkst motivācija un pats svarīgākais – mīlestība pret mūziku!
Uz tikšanos nodarbībās.
#vokālāsnodarbības
——————————————————–
METAFORISKĀS ASOCIATĪVĀS KĀRTIS
Metaforiskās asociatīvās kārtis (MAK) ir aizraujoša metode, kas saudzīgā veidā ļauj izprast mūsu dzīves izaicinājumus. Tās kalpo kā kompass, kas palīdz noorientēties dažādās dzīves situācijās un dod iespēju ātri rast nestandarta risinājumus.
MAK ir piemērots instruments

Pārliecinātības atslēgšanai
Uzlabot pašvērtējumu un pārveidot savu pašapziņu.

Savas efektivitātes paaugstināšanai
Palielināt savu produktivitāti un efektivitāti..

Mērķu sasniegšanai
Pārveidojiet sapņus īstenojamos plānos.

Lēmumu pieņemšanai
Apgūstiet apzinātas izvēles mākslu

Karjeras izaugsmei
Veidojiet veiksmīgu nākotnes ceļu

Radošā potenciāla izpētei
Izpaudiet savu iekšējo ģenialitāti

Savu mērķu definēšanai
Atklājiet savu patieso dzīves aicinājumu

Konfliktu risināšanai
Sekmējiet harmoniskas attiecības un risinājumus
ATKLĀJIET SAVU IEKŠĒJO GUDRĪBU AR METAFORISKAJĀM ASOCIATĪVAJĀM KĀRTĪM (MAK)
PIETEIKTIES03 aprīlī / treršdien20:00 –21:0020 EUR
Nodarbības un individuālās konsultācijas vada Anna Sosņicka, konsultatīvās psiholoģijas maģistrs, psihotraumatologs, EMDR speciālists
+37129586868
——————————————————–
FOTO STUDIJA
Fotogrāfe Kristīne Turlā var nofotogrāfēt individuālu vai grupas foto, vai jebkuru priekšmetu savā foto studijā OPEN. Interesenti var zvanīt +371 29 467 799
——————————————————–
PALĪDZĒSIM UKRAIŅIEM PRONTĒ
Pašlaik tikai 10-15% vienreizējās tvaiku cigaretes (vape) pēc lietošanas tiek pareizi utilizētas. Izlietotās vienreizējās tvaiku cigaretes vienlaikus ir vides riska avots un vērtīgu sastāvdaļu avots dažādām ierīcēm, kas trūkst Ukrainas brīvības aizstāvjiem frontē. Es aicinu jūs pievienoties mūsu komandai, kas pārvērš izlietotās SALT un cita veida tvaika cigaretes palīdzībā Ukrainas armijai. Kopā mēs izjauksim izlietotās tvaika cigaretes, pārbaudīsim baterijas un izveidosim gaismas avotus un akumulatorus, lai nosūtītu tās Ukrainas brīvības aizstāvjiem. Pārstrādes procesā jūs uzzināsiet daudz par akumulatoriem un elektroniku, izgatavojiet tos paši.
——————————————————–
TAUTAS DEJAS
Etno kompānija Zeidi – tautas mūzikas un dejas grupa aicina pievienoties jaunus dalībniekus. Nodarbības notiek ceturtdienās pl. 19.00-21.30 Viskaļu ielā 36A. Dejas notiek dzīvās mūzikas pavadībā. Dace m.t. 29438137.
——————————————————–
STABULES PAGATAVOŠANAS DARBNĪCA
Notiks darbnīca, kurā ikviens varēs izgatavot sev stabuli. Darbnīcu vadīs Ēvalds Marks Strautiņš.

Mežaparka Attīstības biedrība (MAB) ir dibināta 1997. gadā un savā darbībā balstās uz brīvprātīgo biedru principa. Biedrības ikdienas darbu nodrošina valde septiņu valdes locekļu sastāvā, kuru reizi gadā no sava vidus ievēlē biedrības biedri. Biedrībā laipni aicinām iestāties ikvienu, kam rūp līdzsvarota Mežaparka apkaimes attīstība un ar to cieši saistītā sava, šajā unikālajā apkaimē esošā īpašuma vērtības saglabāšana. Novērtējam ikviena Mežaparka iedzīvotāja iniciatīvu un ieceres, kā arī savu veltīto laiku un enerģiju šo ieceru īstenošanā. Biedrības darbībā vienmēr cenšamies salāgot Mežaparka iedzīvotāju izteiktos viedokļus, ekspertu ieteikumus un sadarbības attiecību nepieciešamību ar atbildīgajām Rīgas domes institūcijām.

Mežaparka Attīstības biedrība

  • Lībekas iela 27
  • 67518014; 26439557
  • mezaparks@gmail.com
  • Reģ. Nr. 40008030889
  • AS “SWEDBANK” LV76 HABA 0001 40J0 3774 2

Pieraksties jaunumiem

© 2024 Mežaparka Attīstības biedrība
Izstrāde verpejs.lv

Mežaparka Attīstības biedrība (MAB) ir dibināta 1997. gadā un savā darbībā balstās uz brīvprātīgo biedru principa. Biedrības ikdienas darbu nodrošina valde septiņu valdes locekļu sastāvā, kuru reizi gadā no sava vidus ievēlē biedrības biedri. Biedrībā laipni aicinām iestāties ikvienu, kam rūp līdzsvarota Mežaparka apkaimes attīstība un ar to cieši saistītā sava, šajā unikālajā apkaimē esošā īpašuma vērtības saglabāšana. Novērtējam ikviena Mežaparka iedzīvotāja iniciatīvu un ieceres, kā arī savu veltīto laiku un enerģiju šo ieceru īstenošanā. Biedrības darbībā vienmēr cenšamies salāgot Mežaparka iedzīvotāju izteiktos viedokļus, ekspertu ieteikumus un sadarbības attiecību nepieciešamību ar atbildīgajām Rīgas domes institūcijām.

Mežaparka Attīstības biedrība
  • Lībekas iela 27
  • 67518014; 26439557
  • mezaparks@gmail.com
  • Reģ. Nr. 40008030889
  • AS “SWEDBANK” LV76 HABA 0001 40J0 3774 2
Pieraksties jaunumiem

© 2024 Mežaparka Attīstības biedrība
Izstrāde verpejs.lv