SIA „Rīgas meži” aicina uz Veselības dienu Mežaparkā

Svētdien, 1. maijā, Mežaparkā plkst. 12.00 – 17.00 notiks Veselības dienas pasākumi. Uz skatuves blakus Lielajai estrādei notiks dažādas prezentācijas, koncerti un paraugdemonstrējumi. Profesionāļi un treneri dalīsies pieredzē par aktīvu atpūtu un sportu.

Ziedot.lv aicina visus 1. maija Veselības dienas apmeklētājus pirms došanās uz Mežaparku pārskatīt savus skapjus, jo iespējams, tajos būs sporta apģērbs un inventārs, kuru vairs nelietojat, bet kas ir labā lietošanas kārtībā. To visu varēs nodot 1. maijā Ziedot.lv teltī, un saziedotais tiks nogādāts tālāk ģimenēm, kurām tas ir nepieciešams.

Lielā skatuve

12.00

Grupas „Double Faced Eels” uzstāšanās.

12.30 un 14.00

Latvijas Veselības un Fitnesa asociācija uz skatuves prezentē Les Mills BODYPUMP®, BODYBALANCE™, BODYCOMBAT® un BODY-ATTACK™ nodarbības.

13.20

„Sportland” stāda priekšā „Nike” skriešanas modes skati ar sabiedrībā populāriem cilvēkiem.

13.35

„Nike Riga Run” prezentācija un preses konference. Iepazīstināšana ar projektiem „Nike Riga Run” un „Bauda sportot Mežaparkā” un to treneriem. Pēc preses konferences visi aicināti piedalīties pirmajos oficiālajos „Bauda sportot Mežaparkā” grupu bezmaksas treniņos profesionālu treneru vadībā – skriešanā, skrituļslidošanā, rollerslēpošanā vai nūjošanā. Paralēli notiks bērnu skrējieni, kur ikviens distances veicējs tiks pie pārsteiguma balvas. Papildus informācija: www.sportland.lv, www.nikerigarun.lv

14.30

Iepazīšanās ar projektu „Rīgas velonedēļa”. Papildus informācija: www.veloriga.lv

15.00

Sporta projekta „Ripo Rīga” prezentācija.

15.50

Kluba „Karters” velotriāla paraugdemonstrējumi.

„Nike Riga Run” teltī – reģistrācija „Nike Riga Run” pasākumam „Palīdzi skrienot!” Mežaparkā 28.augustā. Visas pasākuma dalības maksas tiek ziedotas bērniem – „ziedot.lv” labdarības projektam „Mazajām sirsniņām”. Skriešanas dienasgrāmatas prezentācija. Sīkāka informācija un reģistrēšanās arī www.nikerigarun.lv

„Nike” teltī – jaunā skriešanas kolekcija par izdevīgām cenām. Pēdas tests – iespēja noskaidrot, kādi skriešanas apavi ir katram vispiemērotākie.

„Sportland” inventāra nomas punkta atklāšana pie kafejnīcas “Meža puķe”. Sezonas garumā tajā būs iespēja izīrēt „Bottecchia” velosipēdus, „K2” skrituļslidas, testēt rollerslēpes un iegādāties sporta inventāru.

„Veselības akadēmija”

Dažādas lekcijas par veselīgu dzīvesveidu un sportu

12:30 „Dzīves skola”. Vada Alvis Stankēvičs.

13:30 „Nūjošanas pamati – fiziskā aktivitāte ikvienam”. Vada Lelde Vancoviča, Latvijas tautas sporta asociācijas nūjošanas instruktore. Paraugdemonstrējumi. Papildus informācija: www.sportsvisiem.lv

14:00 „Atbrīvojamies no sāpēm”. Vada Adis Liepiņš.

14:30 „Ūdens kā ēdiens un enerģijas avots cilvēkam”. Vada Roberts Lācītis.

15:00 „Veselīgs dzīvesveids caur latvisko pirti”. Vada Romualds Lamsters no Latvijas Pirts Savienības.

15:30 „Par veselīgu uzturu”. Vada Ksenija Andrijanova.

Dažādas aktivitātes dalībnieku prezentācijas vietās ar dalībnieku iesaistīšanos

Mežaparka Zaļajā teātrī – Vasaras Fitnesa revolūcija kopā ar Latvijas labākajiem fitnesa klubiem. Iespēja vienoties kopīgās aktivitātēs ar aizrautīgiem treneriem un uzmundrinošu mūziku. Nodarbības vadīs Maikls Stīnhouvers (Michael Steenhouwer). Pozitīvas emocijas visai vasarai garantētas! Papildus informācija: www.balticfitness.org

Pie Zaļā teātra – finišs velosezonas atklāšanas braucienam no Doma laukuma uz Mežaparku, ko organizē Rīgas Domes Satiksmes Departaments. Starts – 12.00 Doma laukumā.

Aiz Lielās estrādes – velosprinta sacensības. Sacensības sievietēm un vīriešiem. Sacensību formāts – izslēgšanas turnīrs (zaudētāji izstājas). Ārpus ieskaites – ērmriteņu (frīkbaiku), vienriteņu un citu braucamo dragreiss.

Dažādu „Trek” velosipēdu demonstrējumi un izmēģinājuma braucieni. Ik pēc 30 minūtēm – vienošanās kopējos izbraucienos grupās pa Mežaparka takām. Atbildes uz jautājumiem par velosipēdiem, to vadīšanu un kopšanu. Papildus informācija: www.trek.lv

Pie skatuves – „Fix Ride” veloruļļu cīņas. 500 metru velosprinta sacensības starp diviem braucējiem uz identiskiem velosipēdiem, kas stiprināti uz īpašiem veltņiem jeb ruļļiem. Speciāla datorprogramma projicē katra braucēja pozīciju un rezultātu uz liela ekrāna.

Pie kafejnīcas „Meža puķe” – in-line hokeja prezentācija projekta „Ripo Rīga” ietvaros. In-line hokejs ir hokejs uz skrituļslidām. Dažādi paraugdemonstrējumi. Iespēja iepazīties ar in-line hokeja ekipējumu. Sportiskas aktivitātes, kurās varēs piedalīties arī klātesošie – metieni pa vārtiem, sporta pilonu apvešana utml. Uzvarētāji saņem balvas. Ielu hokeja turnīrs bērniem un pusaudžiem. Papildus informācija: www.lihf.lv

Pie Bērnu laukuma – fitnesa studija TIKAI sievietēm Energie. Aerobikas zāle un apļa trenažieru zāle. Notievē vai saņem naudu atpakaļ! 14.00, 15.00, 16.00 un 17.00 – bezmaksas veselības testi, aizpildot dalības kartīti. Pārsteiguma balvas. Studijas treneres kopā ar Pepiju izsniegs bērniem lielos asfalta krītiņus. Klasīšu, gumiju un lecamauklu lēkšana. 14:00, 15:00, 16:00 30 minūšu vingrošana ar lentām bērniem. Papildus informācija: www.energieaerobika.lv

Veselas šūnas – veseli mēs paši. Tāds ir FitLine moto. Vācijā ražotie FitLine produkti no dabīgām izejvielām papildina mūsu uzturu un rūpējas par mūsu šūnu veselību. Tā mēs savu dzīvi varam nodzīvot bez uzturvielu bada – veselīgi un enerģiski! Papildus informācija: www.fit.lv

Smilšu volejbola laukumā – biedrība „Ielu sports”. Smilšu volejbols un tā paraugdemonstrējumi. Ikviens apmeklētājs var saņemt smilšu volejbola iemaņu apmācību, izveidot komandu un izaicināt „Ielu Sports” komandu.

„Sporta laboratorijā” – iespēja aprunāties ar sporta ārsti Sandru Rozenštoku un sporta speciālisti Agnesi Lāci par fiziskās veselības jautājumiem, piemērotas fiziskās aktivitātes un slodzes izvēli, sporta traumām, slodzes testiem un vielmaiņas analīzes metodēm. Padomi, kā pareizi pildīt vingrojumus un attīstīt noteiktas fiziskās īpašības. Iespēja pārbaudīt savu fizisko veselību un sagatavotību ar vairāku eksprestestu palīdzību. Noteiksim un vērtēsim asinsspiedienu un pulsu, ķermeņa masas indeksu, zemādas tauku kroku summu, roku muskuļu spēku, līdzsvaru, fizisko sagatavotību, vispārējās darbaspējas un citas fiziskās īpašības. Papildus informācija: www.sportlab.lv

„Veikot.lv” – dažādas ar tenisu saistītas jautras atrakcijas, kas tiks izspēlētas pāri saīsinātam tenisa tīklam. 3 uzvarētāji saņem bezmaksas abonementus uz sporta centra „Mežaparks” tenisa kortiem. Dažādas aktivitātes ar veikborda dēļiem, radot nosacītu ūdens nometnes sajūtu.

Portāls „noslepums.lv” – sievietēm, kuras interesējas par sievišķīgiem sīkumiem, svarīgiem tievēšanas jautājumiem, veselīgu dzīves veidu, ķermeņa kopšanu un ne tikai. Fotostūris ar augļu kostīmiem brīvā dabā, kur nofotografēties ikvienam interesentam. Zīmēšana bērniem un zīmējumu izstāde. Svēršana un augumu mērīšana ķermeņa masas indeksa noteikšanai. Uztura speciālista paskaidrojumi un ieteikumi. Sacensības divos etapos – jautājumi par veselīgu dzīvesveidu un izveicības pārbaude.

Lapenē pie Lielās estrādes – Latvijas Pirts Savienības pirts gudrības. Mobilā pirts. Paraugdemonstrējumi ar sausajām slotiņām, pēršana ar kārklu klūgām u.c. netradicionāliem rīkiem, masāža ar pirtnieku māla bankām, fizioterapijas pielietošana pirtī. Lekcija par veselīgu dzīvesveidu caur pirti, reāla pēršanās reālā pirtī, un daudz citu interesantu izdarību.

Ostas prospektā pie pagrieziena uz Lielo estrādi – CSDD sadarbībā ar „Rīgas Velonedēļu” organizētā velosipēdistu drošības kampaņa „Velosipēdu redzi?” par velosipēdistu drošību uz ielas. Satiksmes drošības situāciju videodemonstrējumi. Iespēja aizpildīt Ceļu satiksmes noteikumu testu, saņemot dažādas balvas ar kampaņas simboliku. Autoavārijas imitācija – stends, kas apgāž automašīnu otrādi.

Dažādas aktivitātes bērniem.

Informācija par sporta klubiem un sporta veidiem.

Kā zināms, veselā miesā mīt vesels gars, un saglabāt veselību ir vieglāk un lētāk nekā to atjaunot. Tāpēc velc kājās sporta kurpes un dodies uz Mežaparku!

Mežaparka Attīstības biedrība (MAB) ir dibināta 1997. gadā un savā darbībā balstās uz brīvprātīgo biedru principa. Biedrības ikdienas darbu nodrošina valde septiņu valdes locekļu sastāvā, kuru reizi gadā no sava vidus ievēlē biedrības biedri. Biedrībā laipni aicinām iestāties ikvienu, kam rūp līdzsvarota Mežaparka apkaimes attīstība un ar to cieši saistītā sava, šajā unikālajā apkaimē esošā īpašuma vērtības saglabāšana. Novērtējam ikviena Mežaparka iedzīvotāja iniciatīvu un ieceres, kā arī savu veltīto laiku un enerģiju šo ieceru īstenošanā. Biedrības darbībā vienmēr cenšamies salāgot Mežaparka iedzīvotāju izteiktos viedokļus, ekspertu ieteikumus un sadarbības attiecību nepieciešamību ar atbildīgajām Rīgas domes institūcijām.

Mežaparka Attīstības biedrība

  • Lībekas iela 27
  • 67518014; 26439557
  • mezaparks@gmail.com
  • Reģ. Nr. 40008030889
  • AS “SWEDBANK” LV76 HABA 0001 40J0 3774 2

Pieraksties jaunumiem

© 2024 Mežaparka Attīstības biedrība
Izstrāde verpejs.lv

Mežaparka Attīstības biedrība (MAB) ir dibināta 1997. gadā un savā darbībā balstās uz brīvprātīgo biedru principa. Biedrības ikdienas darbu nodrošina valde septiņu valdes locekļu sastāvā, kuru reizi gadā no sava vidus ievēlē biedrības biedri. Biedrībā laipni aicinām iestāties ikvienu, kam rūp līdzsvarota Mežaparka apkaimes attīstība un ar to cieši saistītā sava, šajā unikālajā apkaimē esošā īpašuma vērtības saglabāšana. Novērtējam ikviena Mežaparka iedzīvotāja iniciatīvu un ieceres, kā arī savu veltīto laiku un enerģiju šo ieceru īstenošanā. Biedrības darbībā vienmēr cenšamies salāgot Mežaparka iedzīvotāju izteiktos viedokļus, ekspertu ieteikumus un sadarbības attiecību nepieciešamību ar atbildīgajām Rīgas domes institūcijām.

Mežaparka Attīstības biedrība
  • Lībekas iela 27
  • 67518014; 26439557
  • mezaparks@gmail.com
  • Reģ. Nr. 40008030889
  • AS “SWEDBANK” LV76 HABA 0001 40J0 3774 2
Pieraksties jaunumiem

© 2024 Mežaparka Attīstības biedrība
Izstrāde verpejs.lv